ShareMessage (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: List
mn: Жагсаалт

en: No
mn: Үгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Mail
mn: Шуудан
