ShareMessage (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Title
oc: Títol

en: List
oc: Listar

en: No
oc: Non

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: Other
oc: Autre

en: Image URL
oc: URL de l'imatge

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: Sharing
oc: Partage

en: Machine-readable name
oc: Nom sistèma

en: Machine Name
oc: Nom sistèma
