ShareMessage (8.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: List
os: Номхыгъд

en: No
os: Нæйы

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан
