ShareMessage (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: List
sl: Seznam

en: No
sl: Ne

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka
