Share Message (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: No
bo: མིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Global settings
bo: སྤྱི་ཁྱབས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Other
bo: གཞན

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Common
bo: རྒྱུན་ལྡན་གྱི་སྒྲིག་འགོད།

en: Sharing
bo: མཉམ་སྤྱོད།

en: Machine-readable name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
