Share Message (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: List
eu: Zerrenda

en: No
eu: Ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Mail
eu: Posta

en: Global settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Other
eu: Bestea

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria

en: Basic HTML
eu: HTML Basikoa
