Share Message (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: List
ja: リスト

en: No
ja: いいえ

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Mail
ja: メール

en: Global settings
ja: 共通の設定

en: Other
ja: その他

en: Image URL
ja: 画像URL

en: Replacement patterns
ja: 置換パターン

en: Plugin
ja: プラグイン

en: Video height
ja: 動画の高さ

en: Common
ja: 共通

en: Sharing
ja: 共有

en: Tweet
ja: ツイート

en: Machine-readable name
ja: システム内部名称

en: Machine Name
ja: システム内部名称

en: Video URL
ja: 動画URL

en: Basic HTML
ja: ベーシック HTML
