Share Message (8.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: List
ku: لیستە

en: No
ku: نەخێر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Global settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Other
ku: هیتر
