Share Message (8.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (31 entries)

en: Title
fr: Titre

en: List
fr: Lister

en: No
fr: Non

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Settings
fr: Paramètres

en: Label
fr: Libellé

en: Mail
fr: Courriel

en: Global settings
fr: Paramètres globaux

en: Installed correctly
fr: Installé correctement

en: Other
fr: Autre

en: Counter
fr: Compteur

en: Image URL
fr: URL de l'image

en: Short Description
fr: Description courte

en: Replacement patterns
fr: Motifs de substitution

en: Video height
fr: Hauteur de la vidéo

en: Common
fr: Commun

en: Hover
fr: Survol

en: Sharing
fr: Partage

en: Service name
fr: Nom du service

en: Tracking
fr: Suivi

en: Machine-readable name
fr: Nom système

en: Like
fr: J'aime

en: Machine Name
fr: Nom système

en: Linkedin
fr: LinkedIn

en: Video URL
fr: URL de la vidéo

en: Show counter
fr: Montrer le compteur

en: Enabled services
fr: Services activés

en: Long Description
fr: Description longue

en: Basic HTML
fr: HTML simple

en: @label bundle
fr: Paquet @label

en: Dependencies not found
fr: Dépendances non trouvées
