Share Message (8.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: Title
hu: Cím

en: List
hu: Lista

en: No
hu: Nem

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Mail
hu: Levél

en: Global settings
hu: Általános beállítások

en: Installed correctly
hu: Helyesen telepítve

en: Other
hu: Egyéb

en: Counter
hu: Számláló

en: Image URL
hu: Kép webcím

en: Short Description
hu: Rövid leírás

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Video height
hu: Videó magassága

en: Common
hu: Általános

en: Hover
hu: Egér az elem felett

en: Sharing
hu: Megosztás

en: Tweet
hu: Csirip

en: Machine-readable name
hu: Programok által használt név

en: Like
hu: Tetszik

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név

en: Video URL
hu: Videó webcíme

en: Long Description
hu: Hosszú leírás

en: Icon style
hu: Ikonstílus

en: Override default settings
hu: Alapértelmezett beállítások felülírása

en: Basic HTML
hu: Alap HTML

en: @label bundle
hu: @label mezőköteg

en: Dependencies not found
hu: Függőségek nem találhatóak
