Share Message (8.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Title
it: Titolo

en: List
it: Elenco

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Settings
it: Impostazioni

en: Label
it: Etichetta

en: Global settings
it: Impostazioni globali

en: Other
it: Altro

en: Counter
it: Contatore

en: Replacement patterns
it: Schemi di sostituzione

en: Video height
it: Altezza del video

en: Sharing
it: Condivisione

en: Machine-readable name
it: Nome ad uso interno

en: Machine Name
it: Nome ad uso interno

en: Basic HTML
it: HTML di base
