Share Message (8.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: List
lt: Sąrašas

en: No
lt: Ne

en: - None -
lt: - Joks -

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Mail
lt: Paštas

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Installed correctly
lt: Įdiegta teisingai

en: Other
lt: Kiti

en: Counter
lt: Skaitliukas

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Video height
lt: Video aukštis

en: Sharing
lt: Dalintis

en: Tracking
lt: Sekimas

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML
