Share Message (8.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: List
ar: لائحة

en: No
ar: لا

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Global settings
ar: إعدادات عامة

en: Other
ar: آخر

en: Counter
ar: عداد

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Machine-readable name
ar: الاسم المقروء آليا

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا
