Share Message (8.x-1.0-beta3) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: List
ka: სია

en: No
ka: არა

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Global settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Other
ka: სხვა

en: Counter
ka: მთვლელი

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი
