Share Message (8.x-1.0-beta3) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: List
kk: Көрсету

en: No
kk: Жоқ

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Global settings
kk: Жалпы теңшелімдер

en: Other
kk: Басқа

en: Twitter
kk: Твиттер
