Share Message (8.x-1.0-beta3) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: List
mr: यादी

en: No
mr: नाही.

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Mail
mr: ईमेल
