Share Message (8.x-1.0-beta4) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: No
dz: མེན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Global settings
dz: སྤྱི་ཁྱབ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་
