Share Message (8.x-1.0-beta4) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: List
hi: सूची

en: No
hi: नहीं

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Label
hi: लेबल

en: Mail
hi: मेल

en: Global settings
hi: वैश्विक सेटिंग्स

en: Other
hi: अन्य

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: Replacement patterns
hi: प्रतिस्थापन का तरिका

en: Plugin
hi: प्लगइन

en: Machine-readable name
hi: मशीन पठनीय नाम

en: Video URL
hi: वीडियो यूआरएल

en: Basic HTML
hi: साधरण एच टी एम एल
