Share Message (8.x-1.0-beta4) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: List
ro: Listă

en: No
ro: Nu

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Mail
ro: E-mail

en: Global settings
ro: Setări generale

en: Other
ro: Altele

en: Counter
ro: Numărător

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Machine-readable name
ro: Nume care poate fi citit de mașină

en: Machine Name
ro: Nume mașină

en: Basic HTML
ro: HTML de bază

en: Select plugin
ro: Selectați plugin
