Share Message (8.x-1.0-beta4) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: List
ru: Список

en: No
ru: Нет

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Mail
ru: Почта

en: Global settings
ru: Глобальные настройки

en: Installed correctly
ru: Установлено правильно

en: Other
ru: Другое

en: Counter
ru: Счётчик

en: Image URL
ru: URL изображения

en: Replacement patterns
ru: Подстановочные шаблоны

en: Plugin
ru: Плагин

en: Video height
ru: Высота видео

en: Common
ru: Общие

en: AddThis
ru: Добавить это

en: Image Width
ru: Ширина изображения

en: Image Height
ru: Высота изображения

en: Recommend
ru: Рекомендуем

en: Sharing
ru: Обмен переводами

en: Tweet
ru: Твит

en: Machine-readable name
ru: Машинное имя

en: Like
ru: Нравится

en: Buffer
ru: Буфер

en: Machine Name
ru: Машинное имя

en: Video URL
ru: URL-адрес видео

en: Basic HTML
ru: Базовый HTML
