Share Message (8.x-1.0-beta4) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: List
te: జాబితా

en: No
te: కాదు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Mail
te: మెయిల్

en: Global settings
te: సార్వత్రిక అమరికలు

en: Other
te: ఇతర

en: Basic HTML
te: ప్రాథమిక HTML
