Share Message (8.x-1.0-beta4) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: List
th: ดูลิสต์

en: No
th: ไม่

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Global settings
th: ตั้งค่าทั่วไป

en: Other
th: อื่นๆ

en: Machine-readable name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง
