Share Message (8.x-1.0-beta5) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Title
he: כותרת

en: List
he: רשימה

en: No
he: לא

en: - None -
he: - ללא -

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Mail
he: מייל

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Installed correctly
he: מותקן כהלכה

en: Other
he: אחר

en: Counter
he: מונה

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Plugin
he: פלאגין

en: Common
he: שכיח

en: Twitter
he: טוויטר

en: Sharing
he: שיתוף

en: Machine-readable name
he: שם מכונה

en: LinkedIn
he: לינקדין

en: Machine Name
he: שם מכונה

en: Google+
he: גוגל פלוס
