Share Message (8.x-1.0-beta5) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: List
ml: പട്ടിക

en: No
ml: അല്ല

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം

en: Mail
ml: മെയിൽ
