Share Message (8.x-1.0-beta5) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: List
cs: Seznam

en: No
cs: Ne

en: - None -
cs: - Nic -

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Mail
cs: E-mail

en: Global settings
cs: Globální nastavení

en: Other
cs: Jiné

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Video height
cs: Výška videa

en: Sharing
cs: Sdílení

en: Tracking
cs: Sledování

en: Machine-readable name
cs: Strojově čitelný název

en: Machine Name
cs: Strojový název

en: Video URL
cs: Adresa URL videa

en: Basic HTML
cs: Základní HTML
