SharePoint Connector (1.0.1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Add
cs: Přidat

en: Host
cs: Hostitel

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: Webforms
cs: Webové formuláře

en: Keys
cs: Klíče
