SharePoint Connector (1.0.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Add
fil: Idagdag
