SharePoint Connector (1.0.2) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Field
ca: Camp

en: Add
ca: Afegeix

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Host
ca: Servidor

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Webform
ca: Formulari web

en: Mapping
ca: Associacions

en: Keys
ca: Claus

en: Connection
ca: Connexió

en: @label fields
ca: Camps @label
