SharePoint Connector (1.0.3) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Edit
fa: ویرایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Field
fa: فیلد

en: Add
fa: افزودن

en: Content Types
fa: انواع محتوا

en: Host
fa: میزبان

en: Content Type
fa: نوع محتوا

en: Webforms
fa: وب فرم ها

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Mapping
fa: نگاشت

en: Keys
fa: کلیدها
