SharePoint Connector (1.0.5) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Field
be: Поле

en: Add
be: Дадаць

en: Host
be: Хост

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: Webform
be: Анкета
