SharePoint Connector (1.0.5) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Content Types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས།

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས
