SharePoint Connector (1.0.5) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Field
da: Felt

en: Add
da: Tilføj

en: Content Types
da: Indholdstyper

en: Client ID
da: Klient ID

en: Host
da: Værtsnavn

en: Content Type
da: Indholdstype

en: Webforms
da: Webformularer

en: Webform
da: Webformular

en: Mapping
da: Kobling

en: Keys
da: Nøgler

en: @label fields
da: @label felter
