SharePoint Connector (1.0.5) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Field
lt: Laukelis

en: Add
lt: Pridėti

en: Host
lt: Serveris

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Webforms
lt: Webformos

en: Webform
lt: Web forma
