SharePoint Connector (1.0.5) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Field
mn: Талбар

en: Add
mn: Нэмэх
