SharePoint Connector (1.0.5) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Content Type
mr: साहित्य प्रकार

en: Mapping
mr: प्रतिचित्रण
