SharePoint Connector (1.0.5) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Field
ru: Поле

en: Add
ru: Добавить

en: Content Types
ru: Типы содержимого

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Host
ru: Хост

en: Content Type
ru: Тип материала

en: Webforms
ru: Веб-формы

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Mapping
ru: Соответствия

en: Keys
ru: Ключи

en: Connection
ru: Соединение

en: Client Secret
ru: Пароль клиента

en: Delete Webform
ru: Удалить веб-форму

en: @label fields
ru: Поля у @label
