SharePoint Connector (1.0.5) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Content Type
sr: Тип садржаја

en: Mapping
sr: Мапирање
