SharePoint Connector (1.0.6) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ar: العمليات

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Field
ar: حقل

en: Add
ar: إضافة

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: Host
ar: المستضيف

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: Webforms
ar: نماذج الويب

en: Webform
ar: نموذج ويب

en: Mapping
ar: إقران

en: @label fields
ar: حقول @label
