SharePoint Connector (1.0.6) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Field
az: Sahə

en: Add
az: Əlavə et

en: Mapping
az: Xəritəçəkmə

en: @label fields
az: @label sahələri
