SharePoint Connector (1.0.6) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Field
bg: Поле

en: Add
bg: Добави

en: Host
bg: Хост
