SharePoint Connector (1.0.6) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Field
cy: Maes

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Host
cy: Gwesteiwr

en: Webforms
cy: Ffurfiau Gwe

en: Webform
cy: Ffurf gwe
