SharePoint Connector (1.0.6) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Field
el: Πεδίο

en: Add
el: Προσθήκη

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Webforms
el: Webform

en: Mapping
el: Αντιστοίχιση

en: Keys
el: Κλειδιά
