SharePoint Connector (1.0.6) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Field
fi: Kenttä

en: Add
fi: Lisää

en: Host
fi: Isäntä

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: Webforms
fi: Verkkolomakkeet

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Mapping
fi: Kartoitus

en: Keys
fi: Avaimet

en: @label fields
fi: @label kentät
