SharePoint Connector (1.0.6) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Field
hu: Mező

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: Webforms
hu: Űrlapok

en: Webform
hu: Űrlap

en: Mapping
hu: Leképzés

en: Keys
hu: Kulcsok

en: Connection
hu: Kapcsolat

en: @label fields
hu: @label mezők
