SharePoint Connector (1.0.6) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Field
is: Svæði

en: Add
is: Bæta við

en: Host
is: Vél

en: Content Type
is: Efnisgerð
