SharePoint Connector (1.0.6) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Field
km: វាល

en: Add
km: បន្ថែម

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន
