SharePoint Connector (1.0.6) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Host
kn: ಅತಿಥೇಯ

en: Keys
kn: ಕೀಲಿಗಳು

en: Connection
kn: ಸಂಪರ್ಕ

en: Connection Type
kn: ಸಂಪರ್ಕದ ಬಗೆ
