SharePoint Connector (1.0.6) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Field
ku: خانە

en: Add
ku: زیاد بکە
