SharePoint Connector (1.0.6) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Edit
ms: Sunting

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Field
ms: Medan

en: Add
ms: Tambah

en: Content Types
ms: Jenis-jenis Kandungan

en: Host
ms: Hos
