SharePoint Connector (1.0.6) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Edit
oc: Modificar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Field
oc: Camp

en: Add
oc: Apondre

en: Host
oc: Òste

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: Keys
oc: Clés
